Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Konkurs. MOCAK i Miesiąc Fotografii w Krakowie

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK i Fundacja Sztuk Wizualnych, organizator Miesiąca Fotografii w Krakowie, ogłaszają konkurs na cykl prac artystycznych podejmujących temat Zabłocia w kontekście historii i zmiany tożsamości po upadku zakładów przemysłowych. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w MOCAK-u, w Galerii Re, w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie 2020.

więcej ›

Klątwa obfitości – projekcja filmu, spotkanie z Ewą Ewart i Albertem Acostą

W poniedziałek, 18 listopada, o godzinie 18 zapraszamy na projekcję filmu Klątwa obfitości oraz dyskusję z jego reżyserką Ewą Ewart i byłym ministrem energetyki i górnictwa Ekwadoru Albertem Acostą.

więcej ›

Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

W niedzielę 17 listopada 2019 roku w ramach Dnia Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich wszystkim gościom oferujemy bilety ulgowe w cenie 5 zł. Zapraszamy do skorzystania z dodatkowych atrakcji.

więcej ›

Oprowadzanie w języku rosyjskim | Экскурсия на русском языке

W sobotę 16 listopada o godzinie 17 zapraszamy na oprowadzanie w języku rosyjskim. В субботу 16 ноября, в 17:00, мы приглашаем вас на русскоязычную экскурсию по выставкам.

więcej ›

Modernizacja Biblioteki MOCAK-u

Uprzejmie informujemy, że od 1 listopada Biblioteka MOCAK-u będzie zamknięta w związku z remontem. Zapraszamy ponownie od początku grudnia. Wtedy również otworzymy nową przestrzeń edukacyjną.

więcej ›

Nowe lekcje muzealne na wystawach czasowych

W związku z otwarciem nowych wystaw czasowych w Muzeum zapraszamy do korzystania z oferty oprowadzań, jak również nowych lekcji muzealnych.

więcej ›

Aktywne czytanie. Paproch

W sobotę 16 listopada o godzinie 12 zapraszamy dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Paproch Elizy Piotrowskiej, ilustrowanej przez Marię Ekier (Wydawnictwo Hokus-Pokus).

więcej ›

Monika Wąs oprowadza po wystawie Wiesława Dymnego

W sobotę 30 listopada o godz. 16 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Jestem ranny człowiek. Pisarz, aktor, malarz, które poprowadzi znawczyni historii Piwnicy pod Baranami i biografka Wiesława Dymnego – Monika Wąs.

więcej ›

Muzeum u Ciebie podczas Open Eyes Festival

19 i 20 listopada zapraszamy pod Centrum Kongresowe ICE. Jednym z punktów programu Open Eyes Festival będzie Kolekcja Wizytująca – mobilna wystawa sztuki współczesnej zaaranżowana w autobusie MOCAK-u! Każdy będzie mógł ją zwiedzić z przewodnikiem.

więcej ›

Oprowadzanie w języku hiszpańskim | Visita guiada en español

W niedzielę 24 listopada o godzinie 17 zapraszamy na oprowadzanie w języku hiszpańskim.

więcej ›