Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Janda, Lipska, Dzieciuchowicz, Potocka. Debata Kobiety przynoszą nam wolność

MOCAK i Miesięcznik Kraków zapraszają w sobotę 1 czerwca o godzinie 15 na debatę Kobiety przynoszą nam wolność z udziałem Krystyny Jandy, Ewy Lipskiej, Igi Dzieciuchowicz i Marii Anny Potockiej.

więcej ›

Świat udokumentowany? Pokaz filmu i debata

W sobotę 1 czerwca o godzinie 18 ZK Studio i MOCAK zapraszają na pokaz filmu Dobra zmiana w reżyserii Konrada Szołajskiego. Po projekcji rozpocznie się debata z udziałem Joanny Hańderek, Konrada Szołajskiego, Tomasza Sekielskiego i Moniki Płatek. Prowadzenie: Wojciech Kałużyński.

więcej ›

Sztuka opowieści. Dyskusyjny klub czytelniczy

Biblioteka MOCAK-u inauguruje dyskusyjny klub czytelniczy pod nazwą Sztuka opowieści.

więcej ›

MOCAK Bookstore na 10. Warszawskich Targach Książki

W dniach 23–26 maja zapraszamy do odwiedzenia stoiska MOCAK-u na jubileuszowych 10. Warszawskich Targach Książki odbywających się na Stadionie Narodowym.

więcej ›

Sztuka opowieści #2. Margaret Atwood, Kocie oko

Biblioteka MOCAK-u zaprasza na drugie spotkanie z cyklu Sztuka opowieści. Książka, o której będziemy rozmawiać, to Kocie oko Margaret Atwood.

więcej ›

Wykład oraz spotkanie z Thomasem Weskim

W niedzielę 2 czerwca o godzinie 16 MOCAK oraz Miesiąc Fotografii w Krakowie zapraszają na wykład oraz spotkanie z Thomasem Weskim, kuratorem wystawy LEBENSMITTEL Michaela Schmidta.

więcej ›

Dyskusja Konteksty muzeum

W czwartek 13 czerwca o godzinie 18 zapraszamy na dyskusję Konteksty muzeum z udziałem Katarzyny Jagodzińskiej, Moniki Murzyn-Kupisz i Marii Anny Potockiej. Prowadzenie: Katarzyna Bik.

więcej ›

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Natura w sztuce

We wtorek 11 czerwca o godzinie 17.30 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Natura w sztuce z udziałem współkuratorki Martyny Sobczyk.

więcej ›

Dyskusja: Photobooki i self-publishing w Europie Środkowej i Wschodniej

W piątek 31 maja 2019 roku Paperlust Photobook Fest oraz MOCAK zapraszają na dyskusję o roli książki fotograficznej i self-publishingu w Europie Środkowej i Wschodniej.

więcej ›

Warsztaty Natura w sztuce w Ogrodzie Botanicznym UJ

W ramach 14. Festiwalu Ogrodów w niedzielę, 2 czerwca, o godzinie 14 MOCAK zaprasza rodziny z dziećmi do 14. roku życia na warsztaty związane z aktualną wystawą Natura w sztuce.

więcej ›