OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Biblioteka i czytelnia MOCAK–u znów otwarte!

Biblioteka i czytelnia MOCAK–u znów otwarte!

Opublikowano: 16.06.2020

Od 16 czerwca 2020 roku biblioteka i czytelnia MOCAK-u będą znów otwarte. Zapraszamy od wtorku do soboty w godzinach 11–19. W trosce o bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.

W bibliotece i czytelni może przebywać jednocześnie nie więcej niż pięć osób, nie wliczając obsługi. Obowiązuje zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk przy wejściu oraz zachowywanie dystansu 1,5 metra od innych. W sytuacji, gdy wewnątrz znajduje się już maksymalna liczba osób, bardzo prosimy o poczekanie na zewnątrz na swoją kolej.

WYPOŻYCZALNIA

W pełni wraca działalność wypożyczalni. W miarę możliwości prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną: 12 263 40 36 lub e-mailową: biblioteka@mocak.pl, żeby skrócić czas oczekiwania na przygotowanie książek. Przy ladzie może przebywać tylko jedna osoba.

CZYTELNIA

Do dyspozycji czytelników są dwa stanowiska komputerowe oraz wyznaczone dwa miejsca do pracy z własnym sprzętem. Korzystanie ze stanowisk komputerowych wymaga użycia rękawiczek. Antresola biblioteki zostaje tymczasowo wyłączona z użytku.

BIBLIOTEKA MIECZYSŁAWA PORĘBSKIEGO

Do zwiedzania Biblioteki Mieczysława Porębskiego zapraszamy po wcześniejszym umówieniu się i uzgodnieniu szczegółów telefonicznie: 12 263 40 36 lub e-mailowo: biblioteka@mocak.pl. Wewnątrz mogą przebywać jednocześnie nie więcej niż dwie osoby, nie wliczając obsługi.

Do zobaczenia!