OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Biblioteka MOCAK-u otwarta!

Biblioteka MOCAK-u otwarta!

Opublikowano: 01.04.2021

Z przyjemnością informujemy, że od 4 maja 2021 wypożyczalnia Biblioteki MOCAK-u będzie otwarta dla czytelników. Zapraszamy od wtorku do soboty w godzinach 9–17. Nieczynna pozostaje czytelnia. W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.

W bibliotece może przebywać jednocześnie nie więcej niż pięć osób, nie wliczając obsługi. Obowiązuje zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk przy wejściu oraz zachowywanie dystansu 1,5 metra od innych. W sytuacji, gdy wewnątrz znajduje się już maksymalna liczba osób, bardzo prosimy o poczekanie na zewnątrz.

Wznawiamy działalność wypożyczalni, czytelnia i możliwość pracy na miejscu pozostają jednak zawieszone do odwołania.

W miarę możliwości prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną (12 263 40 36) lub e-mailową: biblioteka@mocak.pl, żeby skrócić czas oczekiwania na przygotowanie książek. Przy ladzie może przebywać tylko jedna osoba.

Biblioteka Mieczysława Porębskiego

Do zwiedzania Biblioteki Mieczysława Porębskiego zapraszamy po wcześniejszym umówieniu się i uzgodnieniu szczegółów telefonicznie (12 263 40 36) lub e-mailowo: biblioteka@mocak.pl. Wewnątrz mogą przebywać jednocześnie nie więcej niż dwie osoby, nie wliczając obsługi.

Do zobaczenia!