OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

International Art Hang-Out at MOCAK – II edycja

International Art Hang-Out at MOCAK – II edycja

27.08.2016 godz. 12

Opublikowano: 22.08.2016

Zapraszamy w sobotę 27 sierpnia o godzinie 12 na spotkanie prowadzone w języku angielskim, którego uczestnicy poznają wystawę Olgi Kisselevy Martwa natura. Portret psychologiczny oraz wezmą udział w warsztatach związanych z fotografią.

Warsztaty będą próbą zmierzenia się z zagadnieniem martwej natury w fotografii. Uczestnicy zastanowią się nad problemem przedstawienia codziennym przedmiotów, skupiając się na zagadnieniach fotograficznych. Będą mieli możliwość zawarcia własnego przesłania w fotograficznej martwej naturze.

Najlepsza fotografia zostanie zamieszczona na naszym profilu na Facebooku i Instagramie. Jej autor otrzyma także przedmioty artystyczne MOCAK-u. Zwyciezcę ogłosimy 30 sierpnia.

Zajęcia poprowadzi Maria Dąbrowski, absolwentka LUCA School of Arts w Brukseli, magister sztuki w dziedzinie fotografii.

Zapraszamy dorosłych i młodzież. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem: education@mocak.pl lub telefonicznie: (+48) 12 263 40 29. Należy przynieść własne urządzenie do robienia zdjęć, np. smartfon lub tablet.