OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Warsztaty dla najmłodszych //Do dzieła!//

Warsztaty dla najmłodszych Do dzieła!

07.10.2023 godz. 11.15

Opublikowano: 26.09.2023

W sobotę, 7 października, o godzinie 11.15 zapraszamy dzieci do lat trzech na warsztaty z cyklu Do dzieła! Punktem wyjścia będzie barwna monotypia Marii Jaremy bez tytułu [Abstrakcja].

Ciągły ruch to też ciągły bałagan, biegamy za naszymi pociechami, zbierając z podłogi wszystko, co korzystając z naszej nieuwagi, zdążyły wyciągnąć. Tym razem pobiegamy w rytmie kolorów inspirowanych pracą Marii Jaremy, a to, co zostawimy przy okazji na podłodze, zamieni się w twórczy bałagan, który każdy z chęcią powiesi na ścianie.

Prowadzenie: Olga Brewka – organizatorka, edukatorka, muzealniczka. Absolwentka zarządzania kulturą współczesną oraz filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Koordynatorka wielu projektów, między innymi: HERstory historie niby niepotrzebne, O demokracji. 20 lekcji z XX wieku. Wolontariuszka w stowarzyszeniach oraz fundacjach. Pracuje w Zamku Królewskim na Wawelu w Dziale Interpretacji Sztuki. Od 2018 roku współpracuje z MOCAK-iem, w którym prowadziła między innymi warsztaty Aktywne czytanie.

Opłata za udział wynosi 20 zł od dziecka. Czas trwania zajęć to 45 minut. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16). Bilety można nabyć w kasie Muzeum przed rozpoczęciem zajęć. Muzeum zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

* Dla posiadaczy Karty Krakowskiej 20% zniżki. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz krakowskiej Karty N wstęp 2 zł.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, można dołączyć w dowolnym momencie semestru. Terminy kolejnych spotkań: 4.11, 2.12.

Zapraszamy również na warsztaty umuzykalniające dla najmłodszych Dla ucha malucha.