OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Warsztaty dla najmłodszych //Do dzieła!// Maya Gold //Maritime (27)//

Warsztaty dla najmłodszych Do dzieła! Maya Gold Maritime (27)

26.03.2023 godz. 11.15

Opublikowano: 10.03.2023

W niedzielę, 26 marca, o godzinie 11.15 zapraszamy dzieci do lat trzech na warsztaty z cyklu Do dzieła!. Motywem przewodnim będzie praca Mai Gold Maritime (27) >>

Perspektywy mogą być różne. Jedną z nich jest oglądanie świata na leżąco, tak jak robi to większość dzieci w pierwszych miesiącach życia. Z wózków widzą tylko chmury i korony drzew. Spojrzenie na krajobraz morski Mai Gold pozwala zwrócić uwagę na fragment naszej rzeczywistości, który odseparowany od reszty otoczenia staje się tajemniczy, magiczny, a nawet przerażający. Ciekawe, jak najmłodsi odbierają świat, spoglądając tylko na jego fragmenty? W czasie warsztatów namalujemy niebo jak najwięksi artyści, czyli na leżąco i siedząco. Będzie ciężko, ale na koniec pracy na pewno uda nam się przytulić do kilku obłoków.

Prowadzenie: Olga Brewka – organizatorka, edukatorka, sourcerka. Absolwentka zarządzania kulturą współczesną oraz filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Koordynatorka wielu projektów, między innymi: HERstory historie niby niepotrzebne, O demokracji. 20 lekcji z XX wieku. Wolontariuszka w stowarzyszeniach oraz fundacjach. Pracuje w korporacji jako poszukiwaczka zasobów ludzkich, pomaga w produkcji koncertów w Spółdzielni Muzycznej contemporary ensemble. Od 2018 roku współpracuje z MOCAK-iem, w którym prowadziła między innymi warsztaty Aktywne czytanie.

Opłata za udział wynosi 20 zł od dziecka*. Czas trwania zajęć to 45 minut. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16). Bilety można nabyć w kasie Muzeum przed rozpoczęciem zajęć. Bilet uprawnia do zwiedzania Muzeum w dniu wydarzenia. Muzeum zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

* Dla posiadaczy Karty Krakowskiej 20% zniżki. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ oraz krakowskiej Karty N wstęp 2 zł.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu.