OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich w MOCAK-u

Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich w MOCAK-u

14.11.2021 godz. 11–19

Opublikowano: 21.10.2021

W niedzielę 14 listopada w ramach Dnia Otwartego Muzeów Krakowskich wszystkim gościom oferujemy bilety ulgowe w cenie 7 zł. Zapraszamy również do MOCAK-u na specjalnie przygotowane wydarzenia.

W pierwszej części zajęć uczestnicy obejrzą wystawę Muzyka jako zapis. Muzyka jako eksperyment. Następnie sami przeprowadzą twórczy eksperyment: wysłuchają pejzaży dźwiękowych i spróbują przełożyć dźwięk na obraz.

Warsztaty w cenie biletu wstępu. Osoby zainteresowane prosimy o zebranie się przy Galerii Beta na pięć minut przed rozpoczęciem.
Prowadzenie: Anna Skoczeń

Oprowadzanie obejmie wystawy Sztuka karmi sztukę, Symbole życia po śmierci. Rzeźba komemoratywna Krzysztofa M. Bednarskiego oraz Architektura jako symbol, tekst i tło.

Wydarzenie w cenie biletu wstępu. Osoby zainteresowane prosimy o zebranie się przy recepcji MOCAK-u na pięć minut przed rozpoczęciem zwiedzania.
Prowadzenie: Aleksandra Andrukowicz

Oprowadzanie obejmie wystawy Artysta jest obecny oraz Muzyka jako zapis. Muzyka jako eksperyment. Będzie ono dostosowane do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących. Po ekspozycjach oprowadzi Kamil Gibas – edukator MOCAK-u. Równolegle Regina Mynarska wykona audiodeskrypcję na żywo.

Oprowadzanie w cenie biletu wstępu. Liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl.

Ponadto tego samego dnia o godzinie 17 odbędzie się spotkanie: Praca nad spektaklem. Podgląd podwójny. Krystian Lupa, Piotr Skiba, Maria Anna Potocka z cyklu Be for OEES, otwierające kongres Open Eyes Economy Summit.
Więcej o spotkaniu >>