OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Minioprowadzanie: //Etos fotografa//

Minioprowadzanie: Etos fotografa

03.03.2021 godz. 12

Opublikowano: 12.02.2021

W środę 3 marca o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem pod tytułem Etos fotografa. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

Minioprowadzanie na wystawie Marcina Berdyszaka Koła obłędu przybliży instalację Wielorównaniowy model sprawy Iana Rossa Baughmana oraz historię głośnej dyskusji o etosie fotografii i granicach dokumentu.

Prowadzenie: Magdalena Mazik – kulturoznawczyni, edukatorka i animatorka kultury. Kierowniczka Działu Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u.

Spotkania odbywają się w kameralnych grupach (do czterech osób). Udział w cenie biletu bez konieczności rezerwacji. Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego panującymi w MOCAK-u. Oprowadzania zaczynają się przy recepcji w głównym budynku Muzeum. Harmonogram wszystkich spotkań >>

W czwartki o godzinie 12 minioprowadzania odbywają się w językach obcych: angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Wiedzy o Sztuce pod adresem e-mail edukacja@mocak.pl lub pod numerem telefonu + 48 12 263 40 35 (wtorek – sobota, godz. 9–17).