Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Pół na pół. Rozmowy i wyzwania artystyczne

Projekt edukacyjno-artystyczny Pół na pół to cykl trzech spotkań warsztatowych dla młodzieży i dorosłych. Punktem wyjścia do rozważań będą wybrane prace z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›

Oprowadzanie z tłumaczeniem na polski język migowy // WYDARZENIE ODWOŁANE

W sobotę, 14 marca, o godzinie 16 zapraszamy na oprowadzanie po wystawach czasowych, które będzie tłumaczone symultanicznie na polski język migowy (PJM).

więcej ›

Dom kultury to dzieło sztuki. Inspiro w MOCAK-u! // WYDARZENIE ODWOŁANE

Z przyjemnością informujemy, że w MOCAK-u zagości dom kultury Inspiro. W Muzeum odbędą się w związku z tym dwa cykle warsztatów.

więcej ›

Raz w roku. Maria Michałowska. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych // WYDARZENIE ODWOŁANE

W sobotę 28 marca o godzinie 12 MOCAK zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty Raz w roku na podstawie pracy Marii Michałowskiej 7 kartek z kalendarza (1972).

więcej ›

Warsztaty literackie na wystawie II wojna światowa – dramat, symbol, trauma // WYDARZENIE ODWOŁANE

W czwartek 19 marca o godzinie 17 zapraszamy na warsztaty literackie inspirowane wystawą II wojna światowa – dramat, symbol, trauma.

więcej ›

Twórcza Kolekcja – nowy zeszyt edukacyjny

Zapraszamy do kreatywnego poznawania Kolekcji MOCAK-u i twórczości artystów, których prace znajdują się w zbiorach Muzeum!

więcej ›

Spacer po dawnym getcie krakowskim oraz zwiedzanie wystawy II wojna światowa – dramat, symbol, trauma // WYDARZENIE ODWOŁANE

Zapraszamy na oprowadzanie po wystawie II wojna światowa – dramat, symbol, trauma, a następnie spacer po dawnym getcie krakowskim. Odbędzie się ono w trzech terminach: 16 lutego, 1 marca oraz 15 marca (niedziele) o godzinie 11.

więcej ›

Zwiedzanie wystawy II wojna światowa – dramat, symbol, trauma połączone ze spacerem po dawnym gettcie krakowskim

W związku z otwarciem nowych wystaw czasowych w Muzeum zapraszamy do korzystania z oferty oprowadzań.

więcej ›

Nowe lekcje muzealne na wystawach czasowych

W związku z otwarciem nowych wystaw czasowych w Muzeum zapraszamy do korzystania z oferty oprowadzań, jak również nowych lekcji muzealnych.

więcej ›

Muzeum u Ciebie, czyli autobus MOCAK-u

Ponieważ nie wszyscy mogą odwiedzać Muzeum, więc postanowiliśmy zorganizować Kolekcję Wizytującą. Przerobiliśmy autobus na salę wystawową. Pokazujemy fotografię, wideo oraz niewielkie instalacje aranżowane przez artystów w gablotach. Każdej prezentacji na miejscu towarzyszyć będą warsztaty oraz zajęcia edukacyjne.

więcej ›