OutlineMocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Przejdź do głównej treści
Languages

Aktualności

Aktualności

/sztuka-dostepna-w-mocak-u-krakers-cracow-art-week - 32625

Sztuka dostępna w MOCAK-u | KRAKERS Cracow Art Week

W czwartek 17 czerwca od godziny 12 do 13.30 w ramach tegorocznej edycji KRAKERS Cracow Art Week zapraszamy na spotkanie o dostępności, podczas którego będzie można zapoznać się z tyflografikami i opracowaniami dotykowymi dzieł z naszej Kolekcji.

więcej ›
/sztuka-na-wyciagniecie-reki - 32468

Sztuka na wyciągnięcie ręki

Sztuka na wyciągnięcie ręki to nowy projekt stworzony z myślą o odbiorcach niewidomych i słabowidzących. Cykl składa się z audiodeskrypcji przedstawiających prace z Kolekcji MOCAK-u.

więcej ›
Krištof Kintera, //The Room Full of Red//, 2008, instalacja, Kolekcja MOCAK-u, fot. R. Sosin

Oprowadzanie po wystawach Kolekcji MOCAK-u | KRAKERS Cracow Art Week

We wtorek 15 czerwca o godzinie 16 zapraszamy na oprowadzanie w języku polskim po wystawach Dialog z przestrzenią i Współczesne modele realizmu. Wydarzenie jest częścią tygodnia otwartych galerii krakowskich KRAKERS.

więcej ›
Karolina Kowalska, //Klosze na świetlówki//, obiekt, 120 cm, Kolekcja MOCAK-u

Oprowadzanie w języku ukraińskim | Екскурсія виставками Колекції MOЦAKу українською мовою | KRAKERS Cracow Art Week

W środę 16 czerwca o godzinie 16 zapraszamy na oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawach: Dialog z przestrzenią i Współczesne modele realizmu. Wydarzenie jest częścią tygodnia otwartych galerii krakowskich KRAKERS.

więcej ›
Widok z wystawy //Współczesne modele realizmu//, na pierwszym planie widoczna praca: Hans Op de Beeck, //Brian//, 2018, rzeźba, Kolekcja MOCAK–u, fot. R. Sosin

Oprowadzanie po wystawach Kolekcji MOCAK-u w języku angielskim | KRAKERS Cracow Art Week

W czwartek 17 czerwca o godz. 16 zapraszamy na oprowadzanie w języku angielskim po wystawach : Dialog z przestrzenią i Współczesne modele realizmu. Wydarzenie jest częścią tygodnia otwartych galerii krakowskich KRAKERS.

więcej ›
Warsztaty T-O-G-E-T-H-E-R: building unity through Art, 2020, fot. P. Pietruszka

Międzypokoleniowe warsztaty Portret rodzinny

W sobotę 29 maja o godz. 12 z okazji Święta Rodziny Krakowskiej zapraszamy na wielopokoleniowe warsztaty Portret rodzinny. Zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu w podcieniach Muzeum z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

więcej ›
Fot. R. Sosin

Poznaj MOCAK! Mobilne Muzeum na Błoniach

W niedzielę, 23 maja 2021 roku, od godziny 10 do 18 w ramach Święta Rodziny Krakowskiej zapraszamy na Błonia, gdzie zagości mobilny punkt informacyjny – autobus MOCAK-u.

więcej ›
Fot. R. Sosin

Święto Rodziny Krakowskiej z MOCAK-iem

Podczas tegorocznej edycji Święta Rodziny Krakowskiej zapraszamy na międzypokoleniowe warsztaty oraz do mobilnego Muzeum na Błoniach!

więcej ›
Zespół Działu Wiedzy o Sztuce, fot. Dział Promocji, MOCAK

Halo, MOCAK!

W każdy piątek między godziną 15 a 16 porozmawiamy o tym, co się dzieje w Muzeum, odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące MOCAK-u oraz dostępności naszej instytucji dla osób ze szczególnymi potrzebami. Do usłyszenia!

więcej ›
/minioprowadzanie-dotyk-i-dzwiek-alternatywne-sposoby-odbioru-dziel-sztuki - 32576

Minioprowadzanie: Dotyk i dźwięk – alternatywne sposoby odbioru dzieł sztuki

W środę 26 maja o godzinie 12 zapraszamy na minioprowadzanie z przewodnikiem. Do spotkania można dołączyć na ekspozycji lub poprzez transmisję na żywo na Facebooku MOCAK-u.

więcej ›