Mocak_mobile_icon
Aplikacja mobilna
Zaplanuj wizytę w muzeum, sprawdź aktualne wydarzenia oraz zwiedzaj wystawy z mobilnym przewodnikiem.
Pobierz Zamknij
Languages

Aktualności

Wybierz rok:
2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013

Twórcza Kolekcja – nowy zeszyt edukacyjny

Zapraszamy do kreatywnego poznawania Kolekcji MOCAK-u i twórczości artystów, których prace znajdują się w zbiorach Muzeum!

więcej ›

Muzeum u Ciebie, czyli autobus MOCAK-u

Ponieważ nie wszyscy mogą odwiedzać Muzeum, więc postanowiliśmy zorganizować Kolekcję Wizytującą. Przerobiliśmy autobus na salę wystawową. Pokazujemy fotografię, wideo oraz niewielkie instalacje aranżowane przez artystów w gablotach. Każdej prezentacji na miejscu towarzyszyć będą warsztaty oraz zajęcia edukacyjne.

więcej ›

Raz w roku – plan na przyszłość. Warsztaty | #MOCAKonline!

W sobotę 25 kwietnia o godzinie 12 zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty artystyczne Raz w roku – plan na przyszłość, które odbędą się online za pośrednictwem platformy Zoom. Tematem spotkania będzie praca Marii Michałowskiej 7 kartek z kalendarza (1972).

więcej ›

Do zobaczenia! Oprowadzania w językach obcych na koniec wystaw II wojna światowa – dramat, symbol, trauma oraz Guido Casaretto Duchy materii //WYDARZENIE ODWOŁANE

W niedzielę 22 marca zapraszamy na zwiedzania w językach obcych kończących się w tym dniu wystaw: II wojna światowa – dramat, symbol, trauma oraz Guido Casaretto Duchy materii.

więcej ›

Oprowadzanie z tłumaczeniem na polski język migowy // WYDARZENIE ODWOŁANE

W sobotę, 14 marca, o godzinie 16 zapraszamy na oprowadzanie po wystawach czasowych, które będzie tłumaczone symultanicznie na polski język migowy (PJM).

więcej ›

Warsztaty literackie na wystawie II wojna światowa – dramat, symbol, trauma // WYDARZENIE ODWOŁANE

W czwartek 19 marca o godzinie 17 zapraszamy na warsztaty literackie inspirowane wystawą II wojna światowa – dramat, symbol, trauma.

więcej ›

Barwy organiczne. Warsztaty dla dzieci

W niedzielę, 8 marca, o godzinie 12 zapraszamy dzieci w wieku 8–12 lat na warsztaty inaugurujące wydanie nowego zeszytu edukacyjnego z serii Twórcza Kolekcja!

więcej ›

Dom kultury to dzieło sztuki. Inspiro w MOCAK-u! // WYDARZENIE ODWOŁANE

Z przyjemnością informujemy, że w MOCAK-u zagości dom kultury Inspiro. W Muzeum odbędą się w związku z tym dwa cykle warsztatów.

więcej ›

Visite guidée en français | Oprowadzanie w języku francuskim

Dimanche, le 8 mars à 17 heures, nous invitons à une visite guidée en français.

więcej ›